Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$102,640
$1,604/m²
;
In CRM: 339608
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.01.2026

Cena za m²
    $1,604/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Przytulny apartament jednoosobowy w kompleksie Tarantula, Sunny Beach Ten uroczy apartament z jedną sypialnią w tętniącej życiem części Sunny Beach oferuje komfortowe całoroczne życie. Apartament położony jest na szóstym piętrze kompleksu Tarantula, na którym rozciąga się 64 m2 i oferuje jasne, panoramiczne okna otwierające się na przestronny balkon z markizami. Apartament obejmuje: Przytulny salon z balkonem dostępu Oddzielna sypialnia z podwójnym łóżkiem i duża szafa Łazienka urządzona w ciepłych kolorach, wyposażona w prysznic i kocioł Hallway z głębokim closet- nisza, zapewniając przestrzeń i okablowanie do pralki Częściowo przygotowany obszar kuchenny, gotowy do przystosowania do smaku W wspólnym przedsionku, zestaw z parasolem i stojak na buty jest zawarte w mieszkaniu. O kompleksie Tarantula: Położony w tętniącej życiem okolicy w pobliżu centrum, aktywne okrągłe lata W pobliżu udogodnienia: supermarkety Mladost i T- Market, odzież i sklepy domowe, kawiarnie, restauracje, apteki, usługi samochodowe, stacje benzynowe, fryzjery i więcej Zamknięte terytorium z basenem i dobrze wyposażonym obszarem rekreacyjnym Spacje na zabawy dla dzieci i spotkania towarzyskie Z morza zaledwie 800 metrów od hotelu, to mieszkanie jest idealne zarówno na letni dom wakacyjny i rok życia. Opłata za utrzymanie: 450 EUR 📞 Skontaktuj się z nami dziś więcej szczegółów lub zorganizować oglądanie!