Dom 4 pokoi 155 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$403,706
$2,600/m²
;
In CRM: 34087532
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    155 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    35 540 m²

Opis

dowód tożsamości 34087532
Cena: 349,900 euro
Ugoda z ludźmi: Nessebar
Pokój: 4
Powierzchnia całkowita: 155,34 m kw, powierzchnia 355,44 m kw (typ C)
Podłoga: 2
Opłata za wsparcie: 1500 euro rocznie
Etap budowy: początek budowy - marzec 2026, koniec - marzec 2028
Warunki płatności:
10% - przy podpisywaniu umowy wstępnej;
30% na początku prac budowlanych;
30% po otrzymaniu ustawy 14;
30% - przy ostatecznym wykonaniu transakcji.

Oferujemy nowoczesny dwupiętrowy dom o powierzchni 155 m2 z wygodnym układem i funkcjonalnymi rozwiązaniami, idealny do życia rodzinnego lub rekreacji nad morzem.
Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny salon, połączony z kuchnią i jadalnią, hala wejściowa, łazienka z WC, pomieszczenie użytkowe i duży zadaszony taras, gdzie można zorganizować przytulny obszar rekreacyjny lub letnia jadalnia.
Na drugim piętrze znajdują się trzy jasne sypialnie, dwie łazienki i taras z przyjemnym widokiem na okolicę. Ten rozkład przestrzeni tworzy komfortowe warunki dla całej rodziny i zapewnia prywatność dla każdego członka domu.