Mieszkanie 3 pokoi 93 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$182,296
$1,960/m²
;
In CRM: 34045498
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,960/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    93 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 34045498
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w dzielnicy Meden Rudnik, Burgas.
Koszt: 158000 EUR + 3% opłaty agencyjnej
Ludność: Burgas, Meden Rudnik, Sunny Kompleks górski
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 93 m2 (obłożenie 2.23 m2)
Piętro: 3 z 5
Opłaty za obsługę: 5 euro / m2
Faza budowy: Budynek ma - Akt 16
System płatności:
Depozyt w wysokości 5000 euro
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Apartament składa się z:
Hallway, przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki i dwa tarasy.
Na sprzedaż z meblami i dostępnymi urządzeniami. Mieszkanie jest jasne, w doskonałym stanie, gotowy do obsadzenia. Nadaje się zarówno do wakacji letnich i całorocznych życia.
Sunny Hill to nowy poziom nowoczesnego i komfortowego życia w Burgas.
Zamknięty kompleks mieszkalny klasy premiowej tworzy się dla tych, którzy szukają połączenia wygody miejskiej, odosobnionej atmosfery i wysokich standardów jakości europejskiej.

Projekt znajduje się w południowo-zachodniej części miasta, na obszarze ponad 18,5 decarów, w pobliżu zielonej strefy i z bezpośrednim dostępem do Todor Grudov Boulevard, który zapewnia łatwy dostęp do centrum Burgas, Trakiya autostrady i głównych tras transportowych. Terytorium kompleksu charakteryzuje idealna infrastruktura i asfaltowe wejścia do wszystkich budynków.