Mieszkanie 3 pokoi 65 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$167,844
VAT
$2,582/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $2,582/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🌿 Nowoczesny styl i jakość: Apartament z 2 sypialniami w AFRODITA GREEN

Oferujemy na sprzedaż stylowy apartament trzypokojowy (z 2 sypialniami) w jednym z najlepszych i najnowocześniejszych kompleksów ośrodka - Afrodita Green (Sunny Beach). Dom został wynajęty w 2024 roku, zbudowany zgodnie z najsurowszymi standardami europejskimi i jest idealny zarówno na niezapomniane wakacje letnie, jak i komfortowy całoroczny pobyt.