Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$101,532
$1,562/m²
;
In CRM: 34082626
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,562/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 34082626
Koszt: 88000 euro
Populacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 65 m2
Podłoga: 4 z 6
Opłaty za usługi: 520 euro rocznie
Faza budowy: Zamówiony budynek - ustawa 16

System płatności:
2000 EUR - depozyt
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Oferowane na sprzedaż mieszkanie z 1 sypialnią w kompleksie Diamond Bay w Sunny Beach. Dwupokojowe mieszkanie składa się z korytarza, salonu, w połączeniu z kuchnią, sypialnią, łazienką i tarasem. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt. Apartament nadaje się zarówno do całorocznego życia i rekreacji.

Kompleks znajduje się w północnej części Sunny Beach, w pobliżu St. Vlas. Nowoczesny kompleks Diamond Bay znajduje się w cichej zachodniej - północ od Sunny Beach, zaledwie 600 metrów od szerokiej piaszczystej plaży! Kompleks posiada duży basen, basen dla dzieci, plac zabaw, teren rekreacyjny z leżakami słonecznymi. Sunny Plaża oferuje turystom całą niezbędną infrastrukturę: park wodny, Mall Royal Beach, jak również supermarkety, kawiarnie w odległości spaceru. Dobra dostępność transportu.
Odległość od Nessebar - 6 km, Burgas - 35 km, Warna - 90 km

Lokalizacja na mapie

Nesebyr, Bułgaria
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny