Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$100,045
$1,539/m²
;
In CRM: 352844
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $1,539/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Apartament jednoosobowy z widokiem na basen 124; Etara 1 - Pierwsza linia do plaży IBG Real Estates oferuje na sprzedaż ten przestronny jednopokojowy apartament z widokiem na basen, położony na parterze w Etara 1, część prestiżowego Dinevi Resort. Kompleks cieszy się wyjątkową lokalizacją na pierwszej linii do plaży, zaledwie 350 metrów od Mariny Dinevi, jednej z najbardziej popularnych jachtów na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. Apartament ma powierzchnię 65 m2 i oferuje praktyczny i komfortowy układ składający się z: Sala wejściowa Salon z kuchnią i jadalnią Balkon z widokiem na basen Jedna sypialnia Łazienka z kabiną prysznicową, WC i umywalka Obiekt jest klimatyzowany i oferuje na sprzedaż częściowo umeblowane, jak pokazano na zdjęciach. Etara 1 jest podłączony do Etara 2, i razem kompleksy oferują pięknie terenów zielonych i doskonałe udogodnienia zarówno na wakacje i całoroczne życie. Specjalną zaletą jest bezpośredni dostęp do plaży. Zaraz obok plaży znajduje się popularna restauracja Cactus przez Chef Manchev, a w przeciwnym kierunku znajduje się restauracja rybna i plaża w Garden of Eden. Wyposażenie i udogodnienia: 2 baseny Basen dla dzieci Restauracja Odbiór Bezpieczeństwo i konserwacja przez cały rok Zielone obszary krajobrazu Parking Sprzedaż Siłownia Przystanek autobusowy w pobliżu Bezpośredni dostęp do plaży Odległość: Plaża - pierwsza linia Marina Dinevi - 350 m Amfiteatr - 200 m Roczna opłata za utrzymanie: 12 EUR / m2 Ta nieruchomość jest doskonałym wyborem na dom letniskowy, wynajem inwestycji lub komfortowe stałe mieszkanie nad morzem. 📞 Skontaktuj się z IBG Real Estates, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować oglądanie!