Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$107,186
$1,649/m²
;
In CRM: 34080554
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,649/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34080554
Cena: 92,900 euro.
Populacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 65 m2
Podłoga: 2
Opłata za obsługę: 17 za m2 / euro rocznie.
Etap budowy: zlecony budynek - ustawa 16

System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Na sprzedaż oferowany jest apartament z 1 sypialnią w kompleksie Down Park. Przytulne mieszkanie na drugim piętrze. Planowanie: korytarz, salon z kuchnią i jadalnią, sypialnia, łazienka i przytulny taras. Mieszkanie jest sprzedawane z mebli i urządzeń. Apartament jest w idealnym stanie, idealny do stałego pobytu, wynajmu i inwestycji.

Kompleks Down Park słynie z rozwiniętej infrastruktury, w tym basenów - duży basen dla dorosłych z przestrzenią dziecięcą, teren rekreacyjny z parasolami i leżakami, restauracja, bar, sklep, parking, ochrona. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy szukają zakwaterowania na okrągło rok ze wszystkimi udogodnieniami. Centrum SPA z krytym basenem, którego wykorzystanie jest wliczone w opłatę za wsparcie kompleksu.
Odległość do Burgas - 35 km, do Warny - 90 km.