Mieszkanie 3 pokoi 66 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$91,148
$1,381/m²
;
In CRM: 34079208
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    9

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,381/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

dowód tożsamości 34079208
Cena: 79000 EUR
Lokalizacja: Sunny Beach
Pokój: 3
Powierzchnia całkowita: 66 m2
Podłoga: 4 / 4
Cena usługi: 14,5 euro / m2 rocznie
Etap budowy: zlecony budynek - ustawa 16

System płatności:
2000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notarialnego aktu własności.

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kompleksie na 4 piętrze w kompleksie mieszkalnym Holiday Fort Club. Apartament składa się z przedpokoju, oddzielnego salonu kuchni, dwóch sypialni, łazienki i tarasu.
Sprzedawane z meblami i urządzeniami. Idealny do wynajęcia, oraz na wakacje letnie lub całoroczny pobyt.

Holiday Fort Golf Klub oferuje następujące udogodnienia dla gości: Kilka przytulnych restauracji z kuchnią bułgarską, 6 basenów, place zabaw na świeżym powietrzu, pokój dla dzieci z zabawkami, kilka parków wodnych, centrum fitness na zewnątrz, bilard, ping pong, tenis stołowy, własne pole do minigolfa, spa i sauna, przestronny obszar przed basenem z leżakami, punkt wymiany walut, salon piękności, minimarket, świeży sklep z piwem, sklepy z pamiątkami, a nawet własną kaplicę.