Mieszkanie 2 pokoi 68 m² Sozopol, Bułgaria

Sozopol, Bułgaria
$136,145
$2,002/m²
;
In CRM: 34073824
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,002/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    68 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

dowód tożsamości 34073824
Na sprzedaż:
Apartament z 1 sypialnią w budynku mieszkalnym
Cena: 118000 euro
Ugoda z ludźmi: Sozopol
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 68 m2
Trzecie piętro.
Opłata za wsparcie: 0 euro
Faza budowy: zakończona
Płatność: 5,000 euro depozytu,
100% przy podpisywaniu notariusza.
Oferujemy na sprzedaż przestronne i urządzone dwupokojowe mieszkanie w budynku mieszkalnym znajduje się w centralnej części miasta Sozopol. Odległość od plaży - 400 metrów.

Apartament 68 m2, położony na 3 piętrze, bez windy.

Budynek został zbudowany w 2007 roku i posiada ustawę 16.

Dystrybucja: korytarz, salon z kuchnią, sypialnia, łazienka / WC, trzy tarasy. Jest częściowy widok na morze!

Mieszkanie jest sprzedawane z mebli i sprzętu.