Mieszkanie 52 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$77,582
$1,492/m²
;
In CRM: 2583
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.10.2025

Cena za m²
    $1,492/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2008
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferujemy umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie „Grand Kamelia” w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament o powierzchni 52 m² znajduje się na 4. piętrze.

Apartament składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą i kabiną prysznicową oraz tarasu.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks „Grand Kamelia” oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, basen z leżakami, brodzik dla dzieci, siłownię itp.

Budynek posiada status budynku chronionego.

Budynek jest utrzymany.

Kompleks znajduje się 800 metrów od plaży.

Wokół kompleksu znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura. W pobliżu znajdują się: duży supermarket, sklepy, apteka, dworzec autobusowy, restauracje, bary szybkiej obsługi, plaża i inne atrakcje.