Mieszkanie 2 pokoi 63 m² Burgas, Bułgaria

Bułgaria, Burgas
$114,224
$1,807/m²
;
In CRM: 34061338
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    , 16

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,807/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

dowód tożsamości 34061338
Cena: 99 000 euro
Ludność: Burgas, plac Horizon
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 63.16 metrów kwadratowych.
Piętro: 5
Podatek od wsparcia: 0 euro rocznie
Etap budowy: w budowie

Oferujemy apartament z 1 sypialnią w kompleksie "Smokinit 5".
"Smoke 5" to nowy etap rozwoju nowoczesnej przestrzeni życiowej w Burgas, kontynuując udaną koncepcję kompleksów "Smoke", "Smoke 2", "Smoke 3" i "Smoke 4 - Deluxe Residence, Fitness & Spa". Projekt łączy sprawdzone rozwiązania architektoniczne i nowoczesne standardy komfortu, tworząc harmonijne i komfortowe środowisko dla życia.
Kompleks będzie składał się z dwóch odcinków dziewięćpiętrowych z osobnymi wejściami i obejmuje 223 apartamenty - od kompaktowych studio po przestronne apartamenty rodzinne. Wszystkie układy są przemyślane na najmniejszy szczegół, aby zapewnić maksymalne światło, komfort i funkcjonalność.
Na terenie znajduje się plac zabaw, boisko sportowe, otwarta strefa fitness i zielone miejsca do wypoczynku, tworząc atmosferę spokoju i nowoczesnej miejskiej przytulności.
Budowa Smokinit 5 rozpocznie się w grudniu 2025 r., a jej zakończenie planowane jest na 30 miesięcy. Projekt ten stanie się nowym punktem odniesienia dla jakości i wzornictwa, kontynuując linię architektoniczną marki Smokinite.