Mieszkanie 2 pokoi 64 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$100,378
$1,568/m²
;
In CRM: 34042222
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,568/m²
  • Piętro
    Piętro
    -1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    64 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

dowód tożsamości 34042222
Na sprzedaż:
1 pokojowe mieszkanie w kompleksie Central Plaza
Cena: 87000 EUR
Populacja: Sunny Beach
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 64 m2
Pierwsze piętro.
Opłata za wsparcie: 704 euro
Faza budowy: zakończona, ustawa 16
Płatność: 2000 euro depozyt,
100% przy podpisywaniu notariusza.
Kompleks mieszkalny Central Plaza znajduje się w pobliżu głównej ulicy dla pieszych w Sunny Beach. Kompleks to sześciopiętrowy budynek z dwoma wejściami i dwoma windami. Budynek został zamówiony - ustawa 16.
Udogodnienia w kompleksie Central Plaza- basen w centrum terytorium, leżaki z parasolami, bar przy basenie, recepcja, zielone chodniki, parking, małe centrum handlowe, ochrona.
Kompleks znajduje się w centrum Sunny Beach, w pobliżu popularnych obiektów: Gianni restauracja i supermarket, Kuban hotel z ulicy pieszych, odzież i rynek żywności, piekarnia, kluby nocne, kasyna, fast food, apteka, transport publiczny, centrum medyczne, przedszkola i szkoły - wszystko jest dostępne.
Niedaleko Sunny Beach i innych miast popularnych wśród turystów - Nessebar, St. Vlas, Pomorie, Burgas.