Mieszkanie 2 pokoi 81 m² Carewo, Bułgaria

Carewo, Bułgaria
$98,071
$1,215/m²
;
In CRM: 34030268
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,215/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Dokumenty na umowę z Notariuszem.
Przytulny apartament dwupokojowy w kompleksie "BAY VIEW", Tarevo
dowód tożsamości 34030268
Cena: 85000 euro
Populacja: G. Tarevo
Pokój: 2
Powierzchnia całkowita: 80.71 metrów kwadratowych.
Podłoga: 2 / 4
Podatek od wsparcia 10 euro / sq.
Etap budowy: ustawa 16
2000 euro depozytu.
100% przy podpisywaniu notariusza.

Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na pierwszej linii, o powierzchni 80.71 m2, znajduje się na drugim piętrze w zamkniętym kompleksie "Bay View", Tarevo. Apartament składa się z: korytarza, salonu z kuchnią i jadalnią, sypialni, łazienki z WC i tarasem z widokiem na morze. Jest w pełni umeblowany i wyposażony. Apartament jest oferowany wraz z garażem (częściowo przyziemnym), o powierzchni 13.60 m2, znajduje się w budynku.
Zatoka Widok kompleks znajduje się w pos. Tarevo, na pierwszej linii z widokiem na morze i malowniczą zatokę Central Beach w Tarevo, 30 minut jazdy od miasta. Burgas i jego międzynarodowe lotnisko. Kompleks znajduje się na małym półwyspie i w pobliżu dwóch pięknych plaż - centralnej plaży miasta. Car, itd., granat. Pop Beach. Obszar charakteryzuje się wyjątkowo spokojną atmosferą, czystym powietrzem i krystaliczną wodą morską - nadaje się na rodzinne wakacje lub romantyczny wypad.

Lokalizacja na mapie