Mieszkanie 2 pokoi 250 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$286,392
$1,146/m²
;
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,146/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²

Opis

Opis przedmiotu: Ten jasny i przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 250 m ² znajduje się na 7. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkalnego Sweet Home 2 w Sunny Beach. Apartament jest luksusowo urządzone i posiada dwie sypialnie, pokój dzienny, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka i balkon. Kompleks oferuje dobrze utrzymane tereny zielone, basen, bezpieczne środowisko i idealne położenie w pobliżu plaż, restauracji i sklepów. Idealny jako dom letniskowy lub na stałe. Wyposażenie i osprzęt: Luksusowe umeblowanie W pełni wyposażona nowoczesna kuchnia z wysokiej jakości urządzeniami Dwie sypialnie z meblami premium Przestronny salon Łazienka z wanną i prysznicem Balkon z widokiem na morze Klimatyzacja Ogrzewanie podłogowe Winda w budynku Dobrze utrzymane tereny zielone i basen w kompleksie Bezpieczne środowisko mieszkaniowe Parking dostępny Lokalizacja: Apartament znajduje się w popularnym regionie wypoczynkowym Sunny Beach, zaledwie kilka minut spacerem od plaży. Istnieje wiele restauracji, kawiarni, możliwości zakupów i wypoczynek w okolicy. Lokalizacja oferuje spokojną atmosferę, zapewniając jednocześnie doskonałe połączenia z centrum miasta i transportu publicznego. Różne: Masz pytania o nieruchomość czy chcesz zaplanować oglądanie? Prosimy o kontakt za pomocą podanych danych kontaktowych, bez zobowiązań.

Lokalizacja na mapie