Mieszkanie 2 pokoi 58 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$116,748
$2,013/m²
;
In CRM: 330085
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.08.2025

Cena za m²
    $2,013/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Szczegóły zewnętrzne

Cechy parkingu:

  • Parking

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

🏖️ 1- Apartament sypialny z widokiem na dziedziniec 124; Sun Wave, Sveti Vlas IBG Real Estates oferuje na sprzedaż przytulny 1-pokojowy apartament w prestiżowym kompleksie mieszkalnym Sun Wave, położony w elitarnym ośrodku Sveti Vlas - zaledwie kilka metrów od piaszczystej plaży i morza. Obszar posiada doskonałą infrastrukturę i wygodne połączenia transportowe. 🔑 Szczegóły dotyczące własności: Typ: 1- Apartament w sypialni Rozmiar: 58 m2 Piętro: drugie (z windą) Warunek: doskonały Wyposażenie: Sala wejściowa, przestronny i jasny salon z jadalnią i oddzielnym aneksem kuchennym, jedna sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC, taras z widokiem na ogród Meble: W pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do przeprowadzki lub wynajęcia 🏢 Kompleks Sun Oferta Fala: Pierwsza linia lokalizacja - metrów od plaży 2 odkryte baseny z sekcjami dziecięcymi Ogród krajobrazowy i ścieżki spacerowe Fitness, plac zabaw, relaks i kąpieliska z leżakami Recepcja, 24 / 7 ochrona i nadzór wideo Kontrolowany dostęp, roczne zarządzanie i utrzymanie 4 budynki z oddzielnymi wejściami i windami Łącznie 230 apartamentów 📌 Roczna opłata za utrzymanie: 10 EUR / m2 👉 Przeglądy dostępne w każdej chwili, w tym weekendy.