Mieszkanie 1 pokój 33 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$70,892
$2,148/m²
;
In CRM: 2270
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.01.2026

Cena za m²
    $2,148/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    33 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Oferujemy umeblowane, przestronne, jednopokojowe mieszkanie w kompleksie „Grand Kamelia” w kurorcie Słoneczny Brzeg.

Apartament o powierzchni 33 m² znajduje się na parterze.

Apartament składa się z: przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz werandy.

Apartament jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub wynajęcia jako inwestycja.

Kompleks „Grand Kamelia” oferuje: całodobową ochronę, monitoring, ograniczony dostęp, konserwację techniczną, utrzymanie części wspólnych, tereny zielone, basen z leżakami, brodzik dla dzieci, siłownię itp.

Budynek posiada status budynku chronionego.

Budynek jest utrzymany.