Mieszkanie 1 pokój 61 m² Tankovo, Bułgaria

Tankovo, Bułgaria
$72,730
$1,192/m²
;
Data aktualizacji: 23.03.2026

Cena za m²
    $1,192/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    61 m²

Opis

Opis przedmiotu: Oferujemy Państwu dobrze utrzymany dwupokojowy apartament w cichym kompleksie mieszkalnym Sunny Day 5, położony w malowniczym regionie Tankovo, w pobliżu Burgas i popularnego ośrodka wypoczynkowego Sunny Beach. Apartament znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku (bez windy) i oferuje praktyczny układ: Układ pokojowy: - Obszar wejścia - Salon ze zintegrowanym aneksem kuchennym i dostępem do balkonu - Sypialnia z bezpośrednim dostępem do balkonu - Łazienka - Balkon ze wspaniałym widokiem na okolicę Cechy: - Jasne, przyjazne pokoje - Dwa punkty dostępu do balkonu - z salonu i z sypialni - Cicha lokalizacja z dobrymi połączeniami do Sunny Beach i Burgas O Sunny Day 5 kompleks: - Dobrze utrzymane obszary zielone - wspólnotowa pula - Parking w kompleksie - Bezpieczny, strzeżony kompleks mieszkalny Ta nieruchomość jest idealna jako dom wakacyjny, na stałe miejsce zamieszkania lub jako inwestycja w powstającym regionie wakacyjnym. Wyposażenie i osprzęt: Wyposażenie - 2-pokojowe mieszkanie w Sunny Day 5, Tankovo Powierzchnia mieszkalna: 61 m2 Piętro: 3 z 4 - brak windy Wyposażenie pokoju i meble: Obszar wejścia Salon z sofą, komodą i klimatyzacją Zintegrowany aneks kuchenny z pralką, ceramiczną płytą kuchenną, zlewem i lodówką Balkon dostęp bezpośrednio z salonu, oferuje wspaniałe odległe widoki Sypialnia z podwójnym łóżkiem i szafa, również z balkonem Łazienka zaprojektowana jako nowoczesny prysznic Balkon z panoramicznym widokiem na okolicę Funkcje apartamentu: Jasne, wesołe pokoje Dwa wejścia na balkon - z salonu i sypialni Umeblowane i gotowe do wprowadzenia Cicha lokalizacja mieszkalna z dobrymi połączeniami do Sunny Beach i Burgas Udogodnienia i usługi w Słonecznym Dniu 5: Dobrze utrzymane obszary zielone Wspólnotowy basen dla dorosłych i dzieci 🏊‍♂️Parking w kompleksie Bezpieczny, strzeżony kompleks mieszkalny z kontrolowanym dostępem Ta nieruchomość łączy w sobie spokój, relaks i doskonałą dostępność - idealny jako apartament wakacyjny, na cały rok życia, lub jako atrakcyjną inwestycję w popularnym regionie wypoczynkowym. Lokalizacja: Kompleks mieszkalny Sunny Day 5 znajduje się w spokojnej miejscowości Tankovo, zaledwie kilka minut jazdy od tętniącego życiem ośrodka miasta Sunny Beach i zabytkowego miasta Nessebar. Lokalizacja łączy relaks na wsi z szybkim dostępem do głównych miejsc turystycznych regionu. Otoczenie i infrastruktura: Około 4 km do pięknej piaszczystej plaży Sunny Beach 🏖️W niewielkiej odległości od sklepów, restauracji i obiektów rekreacyjnych Kilka minut jazdy do UNESCO World Heritage Site of Old Nessebar Dobre połączenia autobusowe i drogowe w kierunku Burgas i Varna Odległość: Sunny Beach: około 4 km Nessebar: około 7 km Port lotniczy Burgas: ok. 28 km ✈️Miasto Burgas: około 35 km Zalety lokalizacji: Położenie Sunny Day 5 jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą żyć spokojnie i spokojnie bez poświęcania bliskości plaż, zabytków i infrastruktury turystycznej. Niezależnie od tego, czy jest to nieruchomość wakacyjna czy rezydencja całoroczna - tutaj można cieszyć się naturą, spokojem i nadal być blisko wszystkich udogodnień. Różne: Masz pytania dotyczące tej nieruchomości czy chcesz zaplanować oglądanie? Zapraszamy do kontaktu bez obowiązku za pomocą podanych danych kontaktowych.