Mieszkanie 2 pokoi 47 m² Nesebyr, Bułgaria

Nesebyr, Bułgaria
$76,482
VAT
$1,627/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $1,627/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2013
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

🍦 Styl i komfort w sercu ośrodka: Vanilla Garden, Sun Beach

Oferujemy na sprzedaż kompaktowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych kompleksów Sunny Beach - Vanilla Garden. Jest to idealna opcja zarówno dla osobistego wakacji letnich, jak i inwestycji do wynajęcia.