Kawalerka 1 pokój 41 m² Sweti Włas, Bułgaria

Sweti Włas, Bułgaria
$64,286
$1,568/m²
;
In CRM: 2127
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.07.2025

Cena za m²
    $1,568/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2009
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Oferujemy przestronne, umeblowane mieszkanie z jedną sypialnią w kompleksie Royal Palm w dzielnicy Święty Włas.