Mieszkanie 240 m² Warna, Bułgaria

Bułgaria, Warna
$438,875
$1,829/m²
;
In CRM: 8394500
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.01.2026

Cena za m²
    $1,829/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    240 m²

Opis

Nowo wybudowane domy z ustawą 16 w Varnie, Akchelar

Korzyści

Ciche i spokojne miejsce nadaje się do całorocznego życia;

Do centrum Varny tylko 4 km, wygodne połączenia transportowe, 10 minut samochodem;

Domy z nowoczesnymi fasadami, 2 miejsca parkingowe do domu;
- Panorama z pierwszego piętra.

Lokalizacja

Domy znajdują się w Warnie, 4 km od centrum miasta, w cichej i spokojnej okolicy, preferowane do całorocznego życia, dzięki ciszy, spokoju, świeżego powietrza, a także bliskości wszystkich udogodnień miasta. Dostęp do domów drogą betonową.

Obszar nazywany jest Accelar i znajduje się na drodze do dzielnicy Vinica, skąd otwierają się piękne widoki panoramiczne. Ośrodek Constantine i Elena oraz gorące źródła mineralne są oddalone o 3 km.

Opis nieruchomości

Każdy z domów ma niezależny dziedziniec. Tylko 7 domów na miejscu, woda pochodzi z 2 studni (dla 3 domów jeden studnia).

Każdy dom ma własną dziurę septyczną.
Z dołu znajduje się widok na morze.
Izolacja styroporowa 15 cm.
Przed każdym domem stoją dwa parki.
Brak opłaty za wsparcie (tylko całkowity koszt pompy studni, jej wsparcie i zużyta energia elektryczna).

Właściwości konstrukcyjne
- Cegły Klimatona.
- Beton B25.
-Windows - trójszkliwione, K- energia, sezon 4, 7- komora
- Izolacja - steriopore 15 cm
Dach domu 3 - 2 warstwy 5 mm uszczelniania gazowego
- Dach domu 4 0 błona TPO.

- Dom 3 (w sprzedaży)
Powierzchnia domu: 240 m2
Powierzchnia: 520 m2