Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$201,370
$2,055/m²
;
In CRM: 6157766
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $2,055/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Opis

SEASTRA to kompleks apartamentowców, zaprojektowany z nowoczesną architekturą i wysokimi standardami konstrukcyjnymi, składający się z 11 pięter nad ziemią i 3 podziemnych.

Projekt wyróżnia się elegancką fasadą z elementami kamiennymi, w połączeniu z zaawansowaną izolacją akustyczną i termiczną, a także zintegrowaną zielenią na balkonach i apartamentach z prywatnymi stoczniami. Przestrzenie zewnętrzne są projektowane z roślinami evergreen przez cały rok, automatyczne systemy nawadniania i dedykowana konserwacja, tworząc relaksujące i naturalne środowisko.

Apartamenty są zbudowane z wysokiej jakości materiałów, w tym wentylowanych fasad z hiszpańskich płytek porcelanowych, izolacji wełny skalnej i podwójne szyby termiczne okna aluminiowe. Komfort wnętrza jest wzmacniany przez izolację akustyczną w podłodze, ścianach i drzwiach.

Rezydencja jest wyposażona w nowoczesne systemy ogrzewania, chłodzenia i klimatyzacji (multisplit), a także specjalne pomieszczenia techniczne. Instalacje elektryczne i instalacyjne spełniają normy europejskie, podczas gdy innowacyjny system grillowania elektrycznego zapewnia maksymalną funkcjonalność i komfort.

Dostępny na sprzedaż: 2 + 1 Apartament, Seastra Residence, Qerret, Kavajë
Informacje o apartamencie:
• Powierzchnia netto: 98.05m ²
• Powierzchnia brutto: 112.76m ²