Mieszkanie 104 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$172,075
$1,655/m²
;
In CRM: 2197
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,655/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    104 m²

Opis

Apartament 2 + 1 o łącznej powierzchni 104 m ², położony na dziesiątym piętrze, zaledwie pięć minut od najbliższej rezydencji Vlora Marina i blisko plaż miejskich. Apartament oferuje panoramiczny widok na miasto, góry i widok na morze, tworząc jasną i otwartą przestrzeń życiową. Budynek otoczony jest sklepami, kawiarniami, bankami i przystankami transportu publicznego, co sprawia, że jest to wygodne zarówno dla stałego życia, jak i inwestycji. Wspaniała okazja do posiadania nowoczesnego mieszkania w jednej z najbardziej obiecujących dzielnic Vlora.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?