Mieszkanie 1 pokój 65 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$132,329
$2,036/m²
;
Data aktualizacji: 30.03.2026

Cena za m²
    $2,036/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    75 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

Apartament znajduje się w południowej części plaży Iliria. Znajduje się na 8. piętrze 9-piętrowego budynku z windą i profesjonalnego zarządzania budynkiem.

Układ obejmuje jasny salon z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, 2 łazienki i balkon.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone w wysokiej jakości meble i wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia i nowoczesne udogodnienia, zapewniając wygodny i wygodny styl życia.

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować przeglądanie, prosimy o kontakt.