Dom 8 pokojów 210 m² Thumane, Albania

Kruja, Thumane, Albania
$289,285
$1,378/m²
;
In CRM: 10270
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.03.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    8
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    210 m²

Opis

Willa znajduje się przy wejściu do miasta Durres w cichej dzielnicy mieszkalnej. Budynek dwupiętrowy ma powierzchnię 105 m2 na każde piętro, z podwórzem i miejscem parkingowym. Plan podłogi jest zorganizowany w salonie z dużą przestrzenią i aneksem kuchennym, trzy sypialnie i jedną łazienkę, podczas gdy drugie piętro z tym samym układzie posiada dwie łazienki. Obiekt posiada przestronną werandę rozciągającą się wzdłuż obrzeża podłogi z widokiem na ulicę i dzielnicy mieszkalnej. Obszar ten jest bardzo preferowany do życia. Ma regularną dokumentację własności.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, skontaktuj się z nami!