Willa 3 pokoi 300 m² Drimadhe, Albania

Himare, Drimadhe, Albania, Bashkia Himare
$1,61M
$5,378/m²
;
In CRM: 5465255
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.03.2026

Rok realizacji
    2025
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    650 m²

Opis

Odkryj luksus i spokój riwiery albańskiej z nowoczesną willą Premium z prywatnym basenem, położonym w jednym z najbardziej prestiżowych kurortów nadmorskich. "San Nicolas" to luksusowy kompleks w Dhërmi oferujący doskonałe połączenie nowoczesnej architektury, przestronne obszary i najwyższej jakości standardy budowlane.

Informacje o głównej nieruchomości:
• Powierzchnia całkowita: 299,6 m ²
• Powierzchnia parteru: 149,8 m ²
• Powierzchnia pierwszego piętra: 135.2 m ²
• Powierzchnia działki: 650 m ²
• Weranda: 14.6 m ²
• Prywatny basen
• 3 sypialnie
• 4 łazienki (jedna zewnętrzna)
• Duży salon z panoramicznymi oknami
• Oddzielna nowoczesna kuchnia
• Balkon i relaks weranda
• Parking prywatny

Willa oferuje niezakłócony widok na morze! Willa ta stanowi doskonałą okazję dla tych, którzy chcą inwestować w luksusową nieruchomość o wysokim potencjale generowania dochodów z turystyki, jak również dla stałego lub sezonowego życia.