Mieszkanie 3 pokoi 155 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$388,367
$2,506/m²
;
In CRM: 673190
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.03.2026

Cena za m²
    $2,506/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    155 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Szczegóły wnętrza

Funkcje naprawy:

  • Odnowiony

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

ekskluzywny apartament na sprzedaż w prestiżowej dzielnicy Uji i Ftohtë, Vlorë, idealna okazja do luksusowego życia lub inwestycji z bezpieczną wartością. Nieruchomość jest oferowana nieumeblowana, co daje swobodę personalizacji jej według stylu i preferencji. Apartament ma całkowitą wewnętrzną powierzchnię ok. 155m ², funkcjonalnie zorganizowane z 2 sypialniami, 2 łazienki i przestronne mieszkanie + jadalnia, która tworzy idealne miejsce do życia i rozrywki. Balkon o powierzchni około 12 m ² oferuje relaksującą przestrzeń z naturalnym światłem i świeżym powietrzem. Elitarna lokalizacja, znaczny obszar i możliwość dostosowania się czynią tę nieruchomość doskonałym wyborem dla osób poszukujących jakości, prywatności i długoterminowych inwestycji w jednym z najbardziej wysuniętych obszarów Vlorë. ✅ Cena: 335,000 Euro ✅ Lokalizacja: Uji i Ftohtë, Vlorë ✅ Powierzchnia apartamentu: 155m2 ✅ Size. balkon: 12m2 Inne cechy: ✅ 2. piętro ✅ Parking prywatny