Penthouse 5 pokojów 225 m² Lezhe Municipality, Albania

Lezhe Municipality, Shengjin, Albania
$355,814
$1,581/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $1,581/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    225 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    208 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Informacje handlowe

  • Możliwy targ

Informacje o płatności

  • Czysta sprzedaż

Opis

APARTAMENT PENTOWY 3 + 1 NA SPRZEDAŻ W SHINGJINU Apartament znajduje się na dziesiątym piętrze mieszkalnym, o powierzchni netto 207.44 m2, łącznej powierzchni 224.94 m2. W jednym z najbardziej wysuniętych obszarów w pobliżu wybrzeża, zaledwie 100 metrów od morza, przedstawiamy nową rezydencję na rok 2025 z certyfikatem własności. Jeśli szukasz prawdziwej jakości + doskonała lokalizacja, jest to decyzja, która sprawia różnicę. Skontaktuj się z nami w celu odwiedzenia nieruchomości.