Mieszkanie 3 pokoi 182 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$289,350
$1,590/m²
;
Data aktualizacji: 20.03.2026

Cena za m²
    $1,590/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²

Opis

A duplex with 2+1+2 apartments and direct sea views in Shkembi i Kavajes! The total area is 182 sq. m. (certified). It is located on the 7th and 8th floors. Duplex Layout: • Ground floor: kitchen, bathroom, hallway. • Second floor: two bedrooms, living room (living room), bathroom. Payment options: Two installments available. Price: 250 000€ (object 310126-2)

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?