Mieszkanie 3 pokoi 81 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$146,755
$1,812/m²
;
In CRM: 14376
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Cena za m²
    $1,812/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Apartament znajduje się na 3 piętrze nad ziemią lub 2 piętrze mieszkalnym, część rezydencji Liburna w Golem. Ma powierzchnię 96.84 m2, która jest zorganizowana w 1 pokój dzienny z kuchnią, 2 sypialnie i 1 łazienka. Liburna Residence znajduje się w dzielnicy Golem na ulicy "Bulevardi i Pishave", zaledwie 70 metrów od morza. Z absolutną jakością budowlaną, certyfikowanymi standardami używanych materiałów, przestrzeni rekreacyjnych, środowisk relaksacyjnych, przestrzeni biznesowych i podziemnego parkowania dla każdej jednostki mieszkalnej, koncentrując się na potrzebach mieszkańców dla komfortowego życia. Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, skontaktuj się z nami!