Mieszkanie 4 pokoi 94 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$207,387
$2,206/m²
;
In CRM: 11566
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $2,206/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    94 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Apartament znajduje się na szóstym piętrze mieszkalnym nowego budynku z windą na stadionie w Durres. Obiekt ma powierzchnię 200 m2, powierzchnię wnętrza 94.44 m2 i powierzchnię werandy 83.53 m2, które są zorganizowane z salonu wraz z kuchnią, trzy sypialnie, dwie łazienki, duża weranda. Mieszkanie jest w budowie i jest sprzedawane jak na zdjęciu. Znajduje się w bardzo popularnej dzielnicy mieszkalnej, gdzie oferuje wszystkie udogodnienia dla komfortowego i wygodnego życia. Obiekt posiada regularną dokumentację hipoteczną i jest gotowy do sprzedaży w cenie 160 000 euro.

Aby uzyskać więcej informacji lub zbliżenie wizyta w obiekcie, skontaktuj się z nami!