Mieszkanie 1 pokój 52 m² Miami, Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone, Miami
$205,914
VAT
$3,960/m²
;
In CRM: 83399
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    Southwest 147th Place, 8515

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,960/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    52 m²

Opis

Funkcjonalny i dobrze zorganizowany jednopokojowy apartament o powierzchni 52m ² znajduje się w wysokiej jakości budynku Zetagradnja w bloku 6, Podgorica. Doskonała nieruchomość do życia i inwestycji, blisko wszystkich niezbędnych udogodnień. Informacje podstawowe: Powierzchnia: 52m ² Piętro: 8 z 10Dwie windy Jedna sypialnia Pokój dzienny z jadalnią Built- w kuchni BathroomMożliwość zakupu parkingu garażowego Budynek jest stosunkowo nowy, około 7- 8 lat, dobrze utrzymany i znany z jakości budowy Zetagradnja. Lokalizacja oferuje doskonałą łączność i bliskość: Sklepy Restauracje i kawiarnie Centra handlowe Uniwersytety i wydziały Darmowy parking dla mieszkańców jest dostępny przed i za budynkiem. Dokumentacja: Czysty akt własności 1 / 1 Brak obciążeń lub ograniczeń Aby uzyskać więcej informacji i zaplanować oglądanie, prosimy o kontakt.