Mieszkanie 39 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$37,000
$949/m²
;
In CRM: 36777
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $949/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    39 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    18 m²

Opis

36777. Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w LCD Space na Joyful. Środkowe piętro. Powierzchnia całkowita wynosi 39 m2. Mieszkanie jest w stanie od budowniczych. Jest taras z pięknym widokiem na miasto. Nowoczesny kompleks mieszkalny z przemyślaną infrastrukturą. Wygodny dostęp do transportu, bliskość infrastruktury miejskiej. Korzyści: Idealny dla tych, którzy planują naprawić własny projekt. Oszczędności na ogrzewanie z powodu indywidualnej rachunkowości ciepła. Obiecujący obszar o zwiększonej atrakcyjności inwestycyjnej.