Pomieszczenie biurowe 95 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$91,000
$958/m²
;
In CRM: 37822
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $958/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

37822 Na sprzeda? lokali handlowych w centrum biznesowym kompleksu mieszkalnego I Miasto na St. Sofivskaya w bardzo przyjemnej cenie. Położony na 11 piętrze sekcji A. Powierzchnia 95.35 m2 jest bezpłatne planowanie. Jakikolwiek interes. Panoramiczne szyby z widokiem na morze!

Lokalizacja na mapie

Ukraina, Odessa
Edukacja
Opieka zdrowotna
Powrót do Zostawić wniosek