Penthouse 4 pokoi 145 m² Muratpasa, Turcja

Muratpasa, Turcja, Antalya
$259,979
$1,793/m²
;
Data aktualizacji: 10.11.2025

Cena za m²
    $1,793/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    132 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Nieruchomości z Potencjałem Inwestycyjnym w Pobliżu Plaży w Mahmutlar Alanya

Alanya to popularna dzielnica Antalyi, oferująca rozwinięty sektor turystyczny, kolorowe życie codzienne i silną gospodarkę. Bogata historia i naturalne piękno Alanyi przyciągają inwestorów mieszkaniowych i komercyjnych. Inwestycja zlokalizowana jest w kosmopolitycznej dzielnicy Mahmutlar, która jest najbardziej rozwinięta w Alanyi.

Inwestycja cieszy się centralną lokalizacją, blisko plaży. Banki, sklepy, markety, kawiarnie, restauracje i przystanki autobusowe znajdują się w odległości spaceru. Ponadto nieruchomość znajduje się 400 m od plaży, 10 km od centrum Alanyi, 30 km od lotniska Gazipasa i 125 km od międzynarodowego lotniska w Antalyi.

Nieruchomość na sprzedaż w Alanyi zlokalizowana jest w jednoblokowej rezydencji. W rezydencji znajduje się basen, sauna, zimny basen, centrum fitness, strefa relaksu, plac zabaw, pergole, miejsca do grillowania, taras, stół do ping-ponga, instalacja telewizji satelitarnej, całodobowa ochrona, generator , windy i miejsca parkingowe dla rowerów.