Penthouse 3 pokoi 100 m² Gazipasa, Turcja

Gazipasa, Turcja
$221,623
$2,216/m²
;
Data aktualizacji: 3.01.2026

Cena za m²
    $2,216/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    100 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    100 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2026

Opis

Apartamenty w Kompleksie z Aktywnościami Społecznymi w Gazipaşa Antalya

Stylowe apartamenty znajdują się w Gazipaşa, zwanej także ukrytym rajem. Gazipaşa wyróżnia się jako adres uprzywilejowanego życia dzięki wyjątkowej plaży i naturalnym basenom. Gazipaşa, która niedawno wzbogaciła się gospodarczo i kulturowo, oferuje spokojniejszą przestrzeń życiową poza cechami regionu turystycznego odwiedzanego przez wielu obywateli z wielu krajów.

Apartamenty na sprzedaż w Alanyi Gazipaşa położone są w centralnej lokalizacji. Apartamenty znajdują się w odległości spaceru od morza i supermarketów, 1,5 km od centrum dzielnicy, 5 km od lotniska Gazipasa-Alanya, 40 km od centrum dzielnicy Alanya i 180 km od centrum miasta od Antalyi.

Inwestycja, wybudowana na łącznej powierzchni 4065 m², posiada takie udogodnienia jak całodobowa ochrona, parking zewnętrzny, basen zewnętrzny ze zjeżdżalniami, basen kryty, kryty plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na świeżym powietrzu i grill, siłownia, sauna, sala kinowa, generator i systemy kamer bezpieczeństwa.