Mieszkanie 1 pokój Phuket City Municipality, Tajlandia

Tajlandia, Phuket City Municipality, Phuket
$122,400
$3,497/m²
;
Data aktualizacji: 7.09.2022

Cena za m²
    $3,497/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2017
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Mieszkanie Aristo 1 Surin zostało zaprojektowane z myślą o idealnych wakacjach wśród tropikalnego raju z maksymalnym komfortem, do Surin Beach 700 metrów, i 650 metrów od plaży Bangtao. Aristo 1 prezentuje 155 apartamentów jedno- i dwuosobowych o powierzchni od 27,7 mkw. do 157,3 mkw. Powierzchnia wszystkich mieszkań została zaprojektowana w taki sposób, aby jak najbardziej ją zoptymalizować. Apartamenty są w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy do komfortowego pobytu nowoczesna kuchnia i łazienka. Klimatyzacja. Cena obejmuje komplet mebli i sprzętu gospodarstwa domowego. Na terenie kondominium do Państwa dyspozycji: - Restauracja - Recepcja czynna 24 godziny na dobę.- Bezpieczeństwo - siłownia - Duży basen - Piękny zadbany ogród - Parking dla samochodów i motocykli - W pobliżu rozwinięta infrastruktura - Shatlbas na plażę

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Phuket City Municipality, Phuket