Mieszkanie 2 pokoi Karon, Tajlandia

Karon, Tajlandia, Karon
$134,200
$2,982/m²
;
Data aktualizacji: 7.09.2022

• Adres
    Patak Road, 264

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,982/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    45 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2019
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Karon Butterfly Condominium słynie z jakości materiałów stosowanych w budownictwie, a także wysokiej klasy urządzeń - i mebli zaprojektowanych we Włoszech -. Karon Butterfly znajduje się w centralnej części dzielnicy Karon, na jednym ze wzgórz. Plaża Karon znajduje się 600 metrów od hotelu. Blisko złożonej i rozwiniętej infrastruktury. Wzdłuż ulicy prowadzącej na plażę znajduje się wiele kawiarni i restauracji. Wzdłuż promenady znajduje się również wiele sklepów oraz centrum handlowe Macro i Tesco Lotus. Na terenie kompleksu istnieje pełen zakres usług: siłownia Restauracja i kawiarnia Parking dla samochodów i motocykli Autobus plażowy Biuro administracji Wspólny basen dla dzieci i dorosłych Prezentowany apartament znajduje się na parterze z osobistym ogrodem o powierzchni 20 kwadratowych metry. Mieszkanie jest zaprojektowane zgodnie z rodzajem studiów. Na sprzedaż z meblami i urządzeniami. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 45 metrów kwadratowych. Wanna z prysznicem. Koszt energii elektrycznej w kondominium 4 Łaźnia dla 1 kW. Łaźnia wodna 15 dla 1 Cub.m. Wzdłuż promenady znajduje się również wiele sklepów oraz centrum handlowe Macro i Tesco Lotus. Karon Butterfly oferuje program puli czynszowej z systemem podziału dochodu w wysokości 20% 80. Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem 6% rocznego dochodu przez co najmniej 7 Karon Butterfly lat dla Ciebie.