Dom 2 pokoi Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$61,024
$636/m²
;
In CRM: 1130242
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    96 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    96 m²

Opis

Townhouse for Sale East Pattaya Noen Plub Wan Near Sawang Boriboon School

Ten dom na sprzedaż w East Pattaya jest doskonałą opcją dla rodzin szukających wygodnego i niedrogiego domu w pobliżu szkoły Sawang Boriboon. Dlatego jest idealny dla kupujących, którzy chcą łatwy dostęp do miasta i codzienne udogodnienia.

Obiekt oferuje 2 sypialnie i 2 łazienki z praktycznym układem, który wspiera komfortowe życie. Ponadto znajduje się kuchnia i 1 zadaszony parking. Dom znajduje się na terenie o powierzchni 24 m2, który jest łatwy w utrzymaniu i nadaje się dla małych rodzin. Ponadto dom posiada wiele darmowych przedmiotów, co czyni go gotowym do wprowadzenia się bez dodatkowych kosztów.

Cechy własności:

  • 2 sypialnie
  • 2 łazienki
  • 1 kuchnia
  • 1 miejsce parkingowe
  • Powierzchnia gruntu 24 m2
  • Położony w dzielnicy Noen Plub Wan
  • Łatwy dostęp do miasta
  • Zbywalne z pozycjami wartości dodanej

Wyposażenie:

  • Lokalny obszar gminy
  • Łatwe drogi dojazdowe
  • W pobliżu sklepy i usługi

Lokalizacja / Inwestycje: Ten dom znajduje się w Noen Plub Wan, East Pattaya, w pobliżu szkoły Sawang Boriboon i otoczony przez dobrze rozwiniętą społeczność. Ponadto obszar oferuje wygodny dostęp do sklepów, rynków i głównych dróg. W związku z tym jest on odpowiedni zarówno dla mieszkaniowych i wynajmu inwestycji.

https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374

2 Sypialnia Townhouse na sprzedaż East Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS2787 nazwa firmy: PLC nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: