Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$51,825
$2,253/m²
;
In CRM: 1132461
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,253/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    23 m²

Opis

1 Sypialnia Condo na sprzedaż Lumpini Sukhumvit North Pattaya

Ten w pełni umeblowany apartament w Lumpini - Sukhumvit znajduje się w północnej Pattaya, w pobliżu centrów handlowych, restauracji i szkół. Dlatego codzienne zakupy są wygodne i szybkie. Ponadto jednostka znajduje się na 25. piętrze z 22,85 m2 powierzchni mieszkalnej i gotowy do wprowadzenia. Posiada wbudowane meble w całym, w tym salon z sofą luksusową, TV, szafka na buty, stół jadalny i kuchnia ze zlewem. Ponadto sypialnia obejmuje built- w łóżku, szafa, garderoba, i szafki magazynowe. Urządzenie jest wyposażone w urządzenia Samsung, zasłony premium i tapety. W związku z tym nieruchomość oferuje nowoczesny design, komfort i funkcjonalność. W rezultacie jest idealnym rozwiązaniem dla kupujących poszukujących stylowego, gotowego do poruszania się domu. Budynek zapewnia ochronę, windy i dobrze utrzymane wspólne obszary. Mieszkańcy mogą mieć łatwy dostęp do głównych dróg i lokalnych udogodnień. Mieszkanie to łączy w sobie praktyczność z pożądaną lokalizacją, idealną zarówno dla życia, jak i inwestycji.

Własność: kontyngent zagraniczny
Transfery i podatki: 50 / 50

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Lumpini - Sukhumvit
Obszar lokalizacji: Północna Pattaya
Miasto: Pattaya
Powierzchnia mieszkalna: 22.85 m2
Piętro: 25
Sypialnie: 1
Kąpiele: 1
Meble: w pełni umeblowane
Własność: kontyngent zagraniczny
Główne cechy: Meble, Samsung, Zasłony Premium & Tapeta

https: / / www.expdia.co.th / en / Pattaya- North- Pattaya.dx6346996