Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$56,731
$995/m²
;
In CRM: 1127883
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $995/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    57 m²

Opis

1 Sypialnia Condo na sprzedaż w Jomtien Pattaya w Majestic

To 1 pokojowe mieszkanie w Majestic jest idealnie położony w Jomtien Pattaya. Dlatego mieszkańcy mogą cieszyć się łatwy dostęp do plaży Jomtien, restauracji, kawiarni i lokalnych udogodnień w ciągu kilku minut. Ponadto obszar ten oferuje spokojną atmosferę mieszkalną, a jednocześnie jest dobrze połączony z centrum Pattaya. W rezultacie jest to doskonały wybór dla kupujących poszukujących komfortu i wygody w pobliżu plaży.

Jednostka znajduje się na najwyższym piętrze (piątym piętrze) i oferuje jedną sypialnię i dwie łazienki o powierzchni użytkowej 57 m2 Został niedawno odnowiony i jest w pełni wyposażone w kuchnię w stylu europejskim, klimatyzację i duży balkon z basenem i widokiem na ogród. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub użytkowania.

Ponadto budynek zapewnia niezbędne udogodnienia dla komfortowego życia. Ponadto projekt oferuje bezpieczne i dobrze utrzymane środowisko. Dlatego nieruchomość ta jest doskonałą opcją dla kupujących szukających odnowionego mieszkania w Jomtien Pattaya.

Własność: Nazwa zagraniczna

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Majestic
Obszar lokalizacji: Jomtien
Miasto: Pattaya
Living Size: 57 Sq.m
Piętro: 5 (Górne piętro)
Sypialnie: 1
Kąpiele: 2

• Mieszkańcy Parking
• 24- godzinna ochrona
• Blisko plaży Jomtien

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069