Dom 6 pokojów Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$1,84M
$2,420/m²
;
In CRM: 1132793
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    8
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    759 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 082 m²

Opis

6 Sypialnia Luksusowy basen Willa na sprzedaż East Pattaya

Ten wyjątkowy luksusowy basen willa oferuje prestiżowy styl życia w Pattaya w pełni strzeżonej społeczności. Dlatego mieszkańcy mogą cieszyć się prywatnością, bezpieczeństwem i wyłącznością każdego dnia. Ponadto willa obejmuje 3 piętra z 6 sypialniami i 8 łazienkami. Zapewnia 1,082 m2 eleganckiej powierzchni mieszkalnej. Obiekt znajduje się na 759 m2 ziemi z 266 m2 ogród krajobrazowy. Ponadto dysponuje prywatnym basenem i w pełni wyposażoną siłownią. Wnętrza są w pełni wyposażone w wysokiej klasy materiały i wyrafinowany design. W konsekwencji każda przestrzeń jest przestronna, wygodna i dobrze zaplanowana. W rezultacie ten dom jest idealny dla dużych rodzin lub luksusowych nabywców poszukujących premium życia. Mieszkańcy korzystają również z najlepszych udogodnień, takich jak klub, sauna, łaźnia parowa i basen komunalny. Rozwój obejmuje parkland, bieżnię i naturalne kamienne jezioro. Ta nieruchomość zapewnia doskonałą równowagę luksusu, przestrzeni i stylu życia.

Szczegóły klucza

Typ: Pool Villa
Obszar lokalizacji: East Pattaya
Miasto: Pattaya
Living Size: 1,082 m2
Powierzchnia terenu: 759 m2
Sypialnie: 6
Kąpiele: 8
Meble: w pełni umeblowane
Cechy: Prywatny basen, Prywatny siłownia, Duży ogród, Gated Community, Clubhouse, Sauna, Steam Room, Wspólny basen, Jezioro, Running Track, Sąd Koszykówka

https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374