Mieszkanie 1 pokój 39 m² Sakhu, Tajlandia

Tajlandia, Sakhu
$188,658
$4,837/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $4,837/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    39 m²

Opis

NAY22786

Ten 1-pokojowy apartament z bezpośrednim dostępem do basenu oferuje komfortowy i dobrze wyważony styl życia w jednym z najbardziej naturalnie bogatych obszarów przybrzeżnych Phuket.
O łącznej powierzchni 39 m kw, jednostka jest starannie zaprojektowany do łatwego życia, łącząc nowoczesne wnętrza z natychmiastowym dostępem do wspólnych przestrzeni rekreacyjnych.
Jest dobrze przystosowany do osobistego użytku, wakacji lub długoterminowych inwestycji.

Kluczowe korzyści

  • Bezpośredni dostęp do basenu z tarasu
  • Układ 1- sypialnia z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni
  • Powierzchnia całkowita: 39 m2
  • Dostępna własność Freehold
  • Nowoczesny design z wykończeniami jakości
  • Nadaje się do życia, dochodów z wynajmu lub długoterminowego gospodarstwa

Projektowanie (wewnętrzne i zewnętrzne)

Wewnętrzny układ skupia się na funkcjonalności i komforcie, z jasnym salonem, prywatną sypialnią, nowoczesną łazienką oraz kompaktową kuchnią.
Duże drzwi przesuwne łączą salon z tarasem, tworząc płynne przejście między krytym życiem i na zewnątrz relaksu.