Mieszkanie 1 pokój 28 m² ban ket ho, Tajlandia

ban ket ho, Tajlandia, Kathu
$76,824
$2,744/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $2,744/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    28 m²

Opis

KTH22869

Ten apartament jest dobry dla kupujących, którzy chcą praktycznego domu w Phuket bez przepłacania za niepotrzebne dodatki. Pasuje do kupujących po raz pierwszy, rezydentów długo przebywających lub inwestorów szukających czegoś łatwego do wynajęcia i łatwego do zarządzania.

Rozmiar jest wydajny, układ ma sens, a własność darmowa zwiększa zaufanie długoterminowe. Czuję się jak własność wybrana z logiką, a nie impulsem.

Dla wielu kupujących jest to dokładnie równowaga, której szukają. Lokalizacja centralna, rozsądna cena wejścia oraz jednostka, która działa równie dobrze w odniesieniu do życia lub posiadania jako składnik aktywów.

Kluczowe korzyści

  • Własność Freehold, odpowiednia dla zagranicznych nabywców
  • Układ sypialni, który wydaje się zorganizowany i funkcjonalny
  • Widok na miasto z dobrym naturalnym światłem
  • Niski rozmiar konserwacji, łatwy do wynajęcia lub żyć w
  • Konkurencyjna cena wejścia dla centralnego obszaru Phuket

Lokalizacja

Obszar oferuje silną mieszankę codziennej wygody i dostępności. Phuket Town jest wystarczająco blisko do pracy, jadalnia i zakupy, podczas gdy Patong Beach znajduje się w krótkiej drodze, gdy zmienia się nastrój.