Mieszkanie 2 pokoi 34 m² Nong Pla Lai, Tajlandia

Tajlandia
$53,884
$1,567/m²
;
In CRM: 673677
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.03.2026

Cena za m²
    $1,567/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    34 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Doświadcz najlepszych z Pattaya mieszka w tym oszałamiającym 1pokojowe condominium, (FQ) gotowy do wprowadzenia! Położony w samym sercu Pattaya, ten piękny dom oferuje przestronną część mieszkalną o powierzchni 34.38 m2, idealny do relaksu i rozrywki. Z nowoczesną kuchnią wyposażoną w lodówkę, kabinerię i kuchenkę mikrofalową, apartament jest umeblowany i wyposażony jest w klimatyzację, co czyni go idealnym wyjazdem z miasta. Ciesz się wygodą siłowni i basenu, i wziąć krótki spacer do tętniącej życiem Pattaya Beach, zaledwie 5 km od hotelu. Poznaj pobliskie Big C Supercenter, Jomtien Hospital, i Thepprasit Night Market, lub wziąć krótki autobus do Pattaya Transport Station. Z dwoma głównymi lotniskami w pobliżu, będziesz miał łatwy dostęp do podróży. To mieszkanie jest doskonałą okazją do posiadania kawałek raju w jednym z najbardziej popularnych miejsc Tajlandii.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?