Dom 4 pokoi Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$741,736
$2,472/m²
;
In CRM: 1065657
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Opis

Luksusowy basen Villa na sprzedaż - South Pattaya

Prezentacja oszałamiającej luksusowej willi basenowej na sprzedaż, doskonale łącząc nowoczesny design, komfort i prywatność w prestiżowej okolicy South Pattaya. Ta willa jest idealna dla rodzin, profesjonalistów lub każdego, kto szuka w pełni umeblowane, ruchome-w-gotowy dom z premium wykończenia i stylowe wnętrza.

Szczegóły własności:

  • Obszar: 100 Sqw

  • Powierzchnia mieszkalna: 300 Sqm

  • W pełni odnowione - w tym nowe okna marki w całym

  • 4 sypialnie / 5 łazienki

  • Sala Sauna

  • Prywatny basen solny: 7 x 4,5 m

  • Przestronne kuchnia z pełnym wbudowanym wyposażeniem

  • Master Sypialnia z dużym walk- w garderobie

  • W pełni umeblowane i przesunięte

Ta willa została starannie odnowiona, aby zapewnić luksusowe i funkcjonalne środowisko życia. Każdy pokój posiada wysokiej jakości wykończenia i nowoczesny design, zapewniając elegancję i komfort. Open-plan salon i jadalnia są idealne dla rozrywkowych gości lub cieszyć się wysokiej jakości czasu rodzinnego.

Master sypialnia zawiera duży spacer - w garderobie i łazienkę, a dodatkowe sypialnie są przestronne i wyposażone w budynk- w magazynie i nowoczesne wyposażenie. W pełni wyposażona kuchnia, wraz z brand- nowe urządzenia, pozwala na wygodne i stylowe gotowanie.

Na zewnątrz prywatny basen solny, idealny do relaksu, fitness lub spotkań towarzyskich. Taras i ogród krajobrazowy zapewniają dodatkowe miejsce na odkryty obiad, leżaki lub cieszyć się spokojnym tropikalnym otoczeniu.