Condo z 1 sypialnią Na Chom Thian, Tajlandia

Tajlandia
$161,045
$4,880/m²
;
In CRM: 1070609
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $4,880/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    33 m²

Opis

Panora Estuaria 1- Sypialnia Condo na sprzedaż na Na Jomtien

Doświadcz nowoczesnego życia przybrzeżnego w Panora Estuaria, stylowe kondominium znajduje się na Na Jomtien, Pattaya. Ten elegancki 1-sypialnia znajduje się na 6 piętrze i obejmuje 32.50 m2. Posiada piękny widok na basen, oferuje spokojną i relaksującą atmosferę blisko morza.

Jednostka jest w pełni umeblowany, gotowy do komfortowego życia od pierwszego dnia. Każdy mebel i wystrój został starannie dobrany do nowoczesnego wzornictwa. Duże okna przynoszą naturalne światło, dzięki czemu przestrzeń jest jasna i otwarta.

Szczegóły własności:
• Lokalizacja: Na Jomtien, Pattaya
• Projekt: Panora Estuaria
• Piętro: 6.
• Rozmiar: 32.50 m2
• Widok: Widok puli
• Własność: kontyngent zagraniczny (FQ)
• Meble: W pełni umeblowane

Mieszkańcy mogą korzystać z doskonałych udogodnień, w tym basen, centrum fitness, sauna i ogrodów krajobrazowych. Ponadto kondominium zapewnia całodobowe bezpieczeństwo dla spokoju umysłu. Jest również blisko plaży Na Jomtien, lokalnych kawiarni i restauracji.

To mieszkanie doskonale równoważy komfort, elegancję i wygodę. Idealny zarówno dla osobistego życia, jak i inwestycji w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Pattaya.

https: / / www.tripadvisor.com / Atraktions- g3366878- Activities- Jomtien _ Beach _ Pattaya _ Chonburi _ Province.html

Panora Estuaria 1- Sypialnia Condo na sprzedaż Na Jomtien - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj

Identyfikator własności: CS1579