Dom 5 pokojów Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$771,157
$1,753/m²
;
In CRM: 1081697
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    440 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    664 m²

Opis

Thai- Modern Style Pool Villa na sprzedaż - Huay Yai, Pattaya

Ten piękny Thai- nowoczesny styl prywatny basen willa oferuje doskonałą mieszankę tradycyjnego uroku i nowoczesnego komfortu. Położony zaledwie 200 metrów od Sukhumvit Road i blisko Four Regions Floating Market, nieruchomość zapewnia doskonałą wygodę przy zachowaniu spokojnego i prywatnego środowiska życia. Z przestronnymi wnętrzami i basenem z wodą słoną, jest idealnym miejscem do osobistego zamieszkania lub inwestycji w wynajem premium.

Szczegóły własności:

  • Rozmiar gruntów: 166 sq.wah (664 sq.m.)
  • Powierzchnia mieszkalna: 440 m2
  • 5 Sypialnie
  • 5 łazienki
  • Prywatny basen ze słoną wodą
  • 24- godzinna ochrona
  • Styl: Thai- Modern Pool Villa
  • Rozmieszczenie: Huay Yai, Pattaya

Ta willa oferuje hojną przestrzeń życiową, spokojne otoczenie i doskonałą koncepcję projektowania, która łączy Thai- nowoczesną architekturę z komfortem funkcjonalnym. Idealny dla rodzin poszukujących spokojnego domu z dużą ilością miejsca na prywatność, rezydentów długoterminowych, którzy cenią sobie przestronne życie, lub inwestorów szukających wysokiej klasy nieruchomości o silnym potencjale wynajmu. Układ jest zaprojektowany, aby pomieścić zarówno relaksu i rozrywki, z dużymi sypialniami, otwarte obszary mieszkalne, i prywatny basen słonej wody, który tworzy prawdziwie resort-like atmosferę.

Lokalizacja dodatkowo zwiększa swój apel, zapewniając szybki i łatwy dostęp do Sukhumvit Road - jednej z głównych dróg tętniczych Pattaya - co codzienne dojazdy wygodne. W pobliżu atrakcji obejmują Four Regions Floating Market, restauracje, lokalne kawiarnie, supermarkety i obiekty społeczności, zapewniając, że masz wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Niezbędnych udogodnień, takich jak szkoły, szpitale, ośrodki fitness, i spoty rekreacyjne są tylko kilka minut jazdy stąd. Dzięki połączeniu komfortu, prywatności, dostępności i wartości inwestycyjnej willa ta wyróżnia się jako wyjątkowa okazja dla tych, którzy chcą cieszyć się najlepszym życiem w Huay Yai i East Pattaya.