Dom 4 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$703,023
$1,931/m²
;
In CRM: 1097767
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Padtanakan 8

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    364 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    304 m²

Opis

4 Sypialnia Contemporary Private Pool Villa w East Pattaya

Ta współczesna prywatna willa basenowa jest inspirowana przez pełne gracji krzywe klasycznych jachtów drewnianych, płynnie łącząc naturalne materiały z wyrafinowanym nowoczesnym rzemiosłem. Architektura odzwierciedla zaniżony luksus w spokojnym środowisku tropikalnym, oferując harmonijną równowagę między elegancją, komfortem i funkcjonalnością. Każda przestrzeń jest starannie zaprojektowana, aby wzmacniać codzienne życie, tworząc prywatny rekolekcje, który podnosi styl życia i samopoczucie.

Szczegóły dotyczące własności

  • Dwupiętrowy prywatny basen willa
  • Powierzchnia działki w przybliżeniu 71,30 - 85,30 m2
    (ok. 285.2 - 341,2 m2)
  • Powierzchnia użytkowa ogółem 364 m2
  • 4 sypialnie
  • 4 łazienki + 1 łazienka dla gości
  • Parking dla 2 samochodów
  • Prywatny basen rozmiar
    Szerokość 2,00 - 2,50 m x Długość 12,50 m x Głębokość 1,20 m
  • Przestronne salon i jadalnia rozmiar 6,75 x 8,70 m
  • Front domu 16,50 m

Lokalizacja

Położony w East Pattaya, jednym z najbardziej pożądanych obszarów mieszkalnych miasta, oferując prywatność, spokój i doskonałą długoterminową żywotność. Obiekt otoczony jest przez wiodące międzynarodowe szkoły, takie jak Tara Pattana International School Pattaya, Mooltripakdee International School, Phoenix Wittaya School i Regents International School Pattaya - co czyni go idealnym dla rodzin.

Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do głównego stylu życia i zakupów, w tym Central Pattaya, Terminal 21 Pattaya, Little Walk Pattaya i Central Marina. Ponadto, jest blisko do kilku światowej klasy pól golfowych, takich jak Siam Country Club (Plantation Course), Laem Chabang International Country Club i Phoenix Gold Golf & Country Club, doskonale nadaje się do premium i aktywnego stylu życia.