Dom 3 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$183,993
$898/m²
;
In CRM: 1101283
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    205 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    102 m²

Opis

Pojedynczy odkryty basen Villa na sprzedaż Huai Yai Na Jomtien Ten atrakcyjnie wyceniony dom jednoosobowy znajduje się w dzielnicy Huai Yai Na Jomtien, szybko rozwijającej się strefie mieszkalnej znanej ze swojego spokoju, przestrzeni i wygodnego dostępu do głównych dróg. Nieruchomość znajduje się na powierzchni narożnej, oferując większą prywatność w cichym i spokojnym środowisku, idealne dla życia rodzinnego lub długoterminowych inwestycji. Z hojnym gruntu 102 sq.wah i użytkowej powierzchni mieszkalnej 205 sq.m., dom jest dobrze zaprojektowany, aby zapewnić komfortowe mieszkanie w pomieszczeniach razem z relaksu na zewnątrz. Prywatny basen o wymiarach 4,5 x 6 metrów dodaje silnego stylu życia i zwiększa potencjał wynajmu. Szczegóły dotyczące własności Pojedynczy dom narożny Obszar geograficzny 102 m2 Powierzchnia mieszkalna 205 m2 3 sypialnie 4 łazienki Prywatny basen 4,5 x 6 metrów Ciche i prywatne ustawienie Zawarte funkcje 4 duże agregaty klimatyzacyjne 3 podgrzewacze wody Lokalizacja Obiekt znajduje się w Huai Yai Na Jomtien, oferuje doskonałą łączność i wygodę. Nowa autostrada może być osiągnięta w ciągu około 10 minut, zapewniając łatwy dostęp do miasta Pattaya i Bangkoku. Jomtien Przewodniczący Plaża jest również około 10 minut od hotelu, co pozwala mieszkańcom cieszyć się morzem życia bez zatłoczenia stref nad morzem. Okolica oferuje łatwy dostęp do lokalnych rynków, sklepów, restauracji i codziennych udogodnień, co czyni ją praktyczną i pożądaną lokalizacją zarówno dla właścicieli, jak i inwestorów. Ta nieruchomość jest doskonałą okazją do zakupu dobrze wielkości willi basen w doskonałej lokalizacji Huai Yai Na Jomtien w bardzo atrakcyjnej cenie, oferując prywatność, wygodę i silną długoterminową wartość. https: / / www.expdia.co.th / en / Pattaya- Na- Chom- Thian.dx6214774 Pojedynczy odkryty basen Villa na sprzedaż Huai Yai Na Jomtien - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS2067 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: