Dom 4 pokoi Huai Yai, Tajlandia

Tajlandia
$111,183
$695/m²
;
In CRM: 1107477
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    160 m²

Opis

Dom 4 Sypialnie na sprzedaż East Pattaya

East Pattaya to strefa mieszkalna znana z wygodnego dostępu do głównych dróg, rynków lokalnych, szkół i podstawowych usług. W rezultacie obszar ten nadal przyciąga rodziny poszukujące komfortowego, długotrwałego życia w dobrze połączonym środowisku.

Ten dom na sprzeda? si? na dzia? ce 40 m2 wah i oferuje praktyczny układ przeznaczony do u? ytku rodzinnego. Wnętrze obejmuje cztery sypialnie i dwie łazienki, które wspierają codzienne życie i elastyczne potrzeby gospodarstwa domowego. Ponadto układ pozwala na wyraźne oddzielenie prywatnych pokoi od dzielonych pomieszczeń mieszkalnych.

Struktura zapewnia wyważone proporcje pomieszczeń i gładki obieg w całym domu. Ponadto naturalne światło dociera do głównych pomieszczeń mieszkalnych, tworząc jasną i wygodną atmosferę. Rozmiar terenu pozwala również na zewnątrz miejsca do parkowania lub relaksu, w zależności od preferencji stylu życia.

Ten dom pasuje do kupujących szukających rodzinnej rezydencji w cichym miejscu mieszkalnym. Co więcej, otaczające środowisko wspiera długoterminowe obłożenie i codzienną wygodę.

Szczegóły dotyczące własności
Typ domu: Dom
Rozmiar terenu: 40 kwadrat wah
Sypialnie: 4
Kąpiele: 2
Lokalizacja: East Pattaya

https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374

Dom 4 Sypialnie na sprzedaż East Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS2242 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: